Британське видання Independent внесло Київ до найкращих гастрономічних напрямків Європи


Видання радить 8 гастрономічних напрямків, зокрема, місто Марсель і регіон Прованс (Франція), іспанську Ібіцу, гірські курорти Італії Курмайор та Альта-Бадія, Київ, Афіни (Греція) та Валетту (Мальта)

Про це йдеться у матеріалі Independent. Об этом сообщает il-vn.com со ссылкой на СМИ.

Видання наголошує, що українська кухня недооцінена.

Британці згадують котлету по-київськи, борщ, вареники та свинячі вуха і радять відвідати "Канапу" на Андріївському узвозі та "Спотикач" на вулиці Володимирській. В останньому їх вразили, зокрема, жовто-сині вареники. Крім того, рекомендують ресторани грузинської кухні.

"Для дотику дивного, спробуйте ресторан Spotykach у старій частині міста, який спеціалізується на ретро-радянській кухні: тарілки з варениками в колір українського прапору та тюбики космічної їжі, наповнені їжею, яку їли космонавти країни в космосі. Є також ряд чудових грузинських ресторанів (більше хлібу та сиру), і хороша новина полягає в тому, що більшість місць є такими ж дешевими, як і чіпси", — йдеться у матеріалі.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/07/brytanske_vydannya_quotindependentquot_vneslo_kyyiv_do_naykraschykh_gastronomichnykh_napryamkiv_yevropy”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя