Прикарпатський школяр став одним з найкращих відеоблогерів-початківців | Версії | новини та розслідування

Об этом сообщает rian.in.ua со ссылкой на СМИ.


ГО «Детектор медіа» підбила підсумки проєкту Trainings for emerging video bloggers, завдяки якому 30 відеоблогерів-початківців, відібраних з 310 охочих, отримали у Києві знання та практичні навички щодо ведення відеоблогів – від створення власного каналу до підбору техніки та монтажу роликів, йдеться на сторінці ліцею.


Десятеро найактивніших учасників з різних куточків України отримали в подарунок комплект техніки, яка допоможе робити звук та картинку відеоблогів кращими. Ці блогери-початківці регулярно наповнювали свої блоги якісним контентом щодо важливих суспільно-політичних питань, і при цьому кожен наступний їхній ролик був кращим і прогресивнішим, ніж попередні


Олег Христана виборов місце у десятці найкращих і отримав сучасне обладнання для ведення власного відеблогу. Також школяр отримав два тижні навчання, стажування на найкращих телеканалах України, консультування і майстер-класи найкращих блогерів.


Trainings for emerging video bloggers – другий навчальний проєкт Школи якісних медіа, освітньо-тренінгового підрозділу «Детектора медіа», що проводиться за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!


Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/prikarpatskiy-shkolyar-stav-odnim-z-naykrashhih-videoblogeriv-pochatkivtsiv/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя