ДП «Маневицьке ЛГ» – краще підприємство лісової галузі в Україні (ВІДЕО)


Державне підприємство «Маневицьке лісове господарство» стало кращим підприємством лісової галузі з організації та дотримання вимог охорони праці. Про це повідомляє прес-служба ВОУЛМГ. Об этом сообщает lentainform.in.ua со ссылкой на СМИ.

Під час І Міжнародної конференції «Безпека та гігієна праці в лісовому господарстві: проблеми та перспективи впровадження управління ризиками на підприємстві» нагородили кращі підприємства лісової галузі з організації та дотримання вимог охорони праці. Визначили лідера за результатами профільних перевірок.

1 місце посіло державне підприємство «Маневицьке лісове господарство» (Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства);

2 місце – державне підприємство «Бродівське лісове господарство» (Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства);

3 місце – державне підприємство «Баранівське лісомисливське господарство» (Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства).

Ще одну нагороду від журналу «Охорона праці» отримало державне підприємство «Городнянське лісове господарство» (Чернігівське обласне управління лісового та мисливського господарства).


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/дп-маневицьке-лг-краще-підприємст/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя